Відома тернопільська спортстменка Ліля Проць: «У 2016 році планую повернутись у спорт і здобути титул чемпіонки світу»

Руханки, нові спортивні майданчики, вуличні тренанажери, де активно займаються і діти і дорослі, змагання школярів та популяризація спорту у Тернополі. Відома тернопільська спортстменка, заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Ліля Проць невтомно популяризує здоровий спосіб життя у нашому місті. На порозі нового року вона зізнається, що 2015 рік був важкий для неї в психологічному плані.

– Саме тому майже не було виступів на змаганнях як моїх власних, так і вихованців. Виступили лише на чемпіонаті області, де здобули декілька медалей в особистих змаганнях і зайняли клубом ІІ загальнокомандне місце, – розповідає Ліля. – Але рік був насичений на події та визнання в громадській діяльності. Так у проекті «100 кращих тернополян» я посіла 15 місце. Не очікувала на такий результат.
Другий рік поспіль триває дитяча школа «Дивосвіт», яку ми спільно з Віталієм Мариновським щороку розширюємо як у програмі, так у кількості дітей. У наступному році плануємо залучити близько 500 дітей.
В цьому році міська рада відкрила 6 спортивних майданчиків з вуличними тренажерами, що дає змогу проводити «Руханку з чемпіоном» на одному з них. Спільно з «Тереном» вдалось відзняти сюжети про 4 з цих майданчиків, де розповіли про місце розташування кожного та показали, як займатись на тренажерах.
У конкурсі «Герої спортивного року – 2015» отримала перемогу у номінації «За здоровий спосіб життя».
Від наступного року очікую більше плідних результатів у громадській роботі. За моєї ініціативи буде запущено декілька соціальних проектів як для дітей, так і для дорослих. Планую повернутись у спорт і здобути титул чемпіонки світу. Очікую, що мене потішать своїми результатами мої вихованці

Коментарі вимкнені.