Наші Герої: захисник Віталій Дюлай отримав «Золотий хрест»

Молодший сержант Дюлай Віталій Йосипович добровольцем пішов захищати Батьківщину ще на початку повномасштабного вторгнення в березні 2022 року. За розподіленням попав в 28-му окрему механізовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу. За період служби зарекомендував себе як відповідальний, обізнаний, ініціативний військовослужбовець, є взірцем виконання військового обов’язку, мужності та героїзму. Неодноразово його сміливі дії та виважені рішення сприяли успішному виконанню завдань підрозділу та збереження життя особового складу. Він проявив себе як грамотний військовослужбовець при виконанні вогневих завдань.

02.09.2022 року виконуючи бойові завдання в районі населеного пункту Правдине Херсонської області, під час наступальних дій російськими загарбниками та артилерійського обстрілу противника, проявив особисту мужність та героїзм вміло завдаючи вогневого ураження по російським окупантам, сприяв знищенню великої кількості живої сили противника, командно-спостережного пункту та польового складу БК, чим лишив ворога спроможності нанесення вогневого ураження по позиціям ЗСУ.

За проявлену мужність та успішне виконання завдань під час бою Віталій Йосипович нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» наказ від 21.11.2023 року №2747.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *