15-річна тернополянка Марія Полянська виконала норматив майстра спорту України!

0

У Коломиї Івано-Франківської області відбувся Кубок України з пауерліфтингу. Понад 200 спортсменів із 18 областей України брали участь в змаганнях.

Вдало виступила на турнірі і збірна  команда Тернопільської області. Серед дівчат у ваговій  категорії 47 кг наша 15-річна Марія Полянська посіла перше місце, виконавши при цьому норматив майстра спорту України. Як повідомив тренер команди Ігор Лисий, спортсменка стала наймолодшим майстром спорту з пауерліфтингу в історії Тернопільської області. Марія є вихованкою Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Ще двоє спортсменів  нашої школи вибороли нагороди. Золоту нагороду здобув у ваговій категорії 105 кг серед юнаків Вадим Гаврилюк, а Альона Канюка у ваговій категорії 72 кг стала срібною призеркою серед юніорок. Тренуються спортсмени під керівництвом тренера-викладача школи Андрія Злочовського.