Сьогодні у Тернополі Вірастюк та Андрієнко презентують “Івана Силу”

Сьогодні у Тернополі гостюватиме найсильніша людина світу (2004 р.) – Василь Вірастюк. Тернополяни матимуть нагоду особисто поспілкуватися з Василем, повідомили “Погляду” в кіноеатрі Сінема сіті. Саме в холі кінотеатру відбудеться автограф-сесія стронґмена та презентація першого українського сімейного фільму за його участі. 

У повній залі старшокласників Василь Вірастюк проведе міні-презентацію фільму.

Згодом, о 18.00 стронґмен урочисто пройде червоною доріжкою холлом кінотеатру, на прес-конференцію із журналістами. В цей час присутні тернополяни зможуть досхочу нафотографуватися із львівськими живими ретро-скульптурами, а також побачать безліч циркових трюків від спеціального гостя – силача, що з легкістю кидає важкезні гирі.

Планується, що вже за півгодини, до людей вийде і сам Василь Вірстюк. Він разом із головним режисером стрічки Віктором Андрієнком представить публіці фільм та протягом години роздаватиме автографи.

Після цього, у 19.30 розпочнеться прем’єрний показ стрічки “Іван Сила” у Тернополі.

Довідка:

“Іван Сила” — український художній (дитячий) фільм режисера Віктора Андрієнка. Знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» (2007).

Фільм «Іван Сила» оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті.

Головні ролі у фільмі зіграли: Дмитро Халаджі, Василь Вірастюк, Віктор Андрієнко, Ольга Сумська, Іванна Сахно, та інші.

Василь Вірастюк – український стронґмен, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004). Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. Заслужений Майстер спорту України.

У травні 2003 року на День Львова Василь Вірастюк встановив світовий рекорд, протягнувши п’ять трамвайних вагонів більше ніж на 10 метрів і десять скріплених між собою машин майже на 20 метрів.

Віктор Андрієнко –  український актор тарежисер театру і кіно. Найбільш відомий з телепрограми “Шоу довгоносиків”. В 2011 році знявся в українському фільмі “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.