19-річний молодик вкрав у сусіда гроші

До співробітників Монастириського райвідділу внутрішніх справ із заявою про крадіжку звернувся 36-річний житель одного із сіл. Чоловік повідомив, що невідома особа з його помешкання викрала гроші.
Як розповів перший заступник начальника Монастириського райвідділу міліції Ярослав Побуринний, слідчо-оперативна група, що виїхала на місце скоєння злочину, одразу встановила – ніхто зі сторонніх доступу до будинку чоловіка не мав, тому нечистого на руку варто шукати серед знайомих.

Припущення оперативників невдовзі підтвердилися. Причетним до крадіжки виявився 19-річний сусід. Як з’ясувалося, чоловіки не лише поряд проживали, а ще разом їздили на сезонні заробітки. Молодик був частим гостем в будинку 36-річного знайомого. Добре знав, де той зберігає ключі від помешкання і сховок з грошима. Одного вечора запримітив, що сусіда вдома не було. Чим і поспішив скористатися. Крадію пощастило – ключі від вхідних дверей були на звичному місці. Зайшовши до будинку, знайшов у сховку понад п’ять тисяч гривень. Їх і викрав.

До слова, 19-річний зловмисник не вперше займається протиправним – був судимий за схожий злочин. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною статтею 185 Кримінального кодексу.

Коментарі вимкнені.