24 людини на Тернопільщині звільнили за корупцію

За 7 місяців діяльності правоохоронці Тернопільської області звітують про виконану роботу. Так, вони запевняють, що за документами прокурорського реагування до адміністративної відповідальності притягнуто 53 особи, з яких – 24 звільнено із займаних посад.

Цьогоріч правоохоронними органами області надіслано до суду 62 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, а також скеровано – 39 кримінальних справ з обвинувальним висновком про злочини з ознаками корупції.
Вони відзначають 2 справи, зокрема щодо звільнення лікаря 1-ої категорії, який, незважаючи на притягнення його до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, продовжував обіймати посаду.

І в.о. директора будинку культури, якого притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, наказом начальника відділу культури та туризму РДА звільнено із посади за згодою сторін. Прокуратурою району на вказаний незаконний документ принесено протест, який задоволено. Наказ про звільнення директора за згодою сторін скасовано та видано новий – про звільнення на підставі ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Коментарі вимкнені.