Партія розвитку України оголосила курс за єдність України

На з’їзді Партії розвитку України було офіційно оголошено про створення політичної сили принципово нової якості. Після тривалого періоду домінування безідейних вождистських проектів в державі створюється партія не під конкретну людину, а великою командою людей з різних куточків нашої держави, об’єднаних спільним баченням майбутнього України.

Прозорість, демократичність, рівність всіх регіонів саме на цих засадах будується діяльність партії.  Нова політична сила стане стартової площадкою для ініціативних людей з різних куточків України і різних вікових категорій, які раніше не могли достукатися до інших партій, що традиційно були закритими клубами з вхідним квитком вартістю з багатьма нулями.

Головою політвиконкому Партії розвитку України обрано Сергія Ларіна. Національний комітет партії очолить народний депутат України Юрій Мірошниченко.

“Ми побудуємо таку Україну, якою буде пишатися наступне покоління. Держава має працювати на людину, а не людина – на державу, – зауважив Юрій Мірошниченко. – Ми маємо стати єдиною нацією з єдиним майбутнім. Це мета Партії розвитку України, це наш пріоритет. Тільки спільними зусиллями ми відновимо Україну. В першу чергу ми повинні здолати кризу. Ми за стабільну країну на своїй суверенній території, з захищеними кордонами. Всього за рік ми повинні досягти прогресу у боротьбі з корупцією, для забезпечення сталого розвитку економіки. Ми повинні збудувати таку економіку, яка дозволить створити мільйони нових робочих місць. Ми збудуємо таку країну, в якій кожен мешканець почуватиметься комфортно”.

Партія розвитку України закликає приєднуватися до неї всіх небайдужих українців, яким є що запропонувати для виведення держави з глибокої політичної, безпекової та соціально-економічної кризи. Годі чекати, що хтось нагорі вирішить всі проблеми – необхідно включатися в політичний процес безпосередньо разом з сильною командою та на базі демократичної, прозорої площадки. Партія розвитку є саме такою командою та майданчиком.

«Сьогоднішня криза – це наш шанс провести реформи, – сказав у своєму виступі на з’їзді Сергій Ларін. – Ми декларуємо прозоре обрання всіх керівних органів, відкрите фінансування. У нашій партії будуть чути думку кожного члена партії і кожного регіону. Мир – це наше головне прагнення. Процвітання – це наша спільна справа. Надія – це наше натхнення. Процвітання України ми робимо разом з вами”.

Партія розвитку України націлена на економічний розвиток держави, що означає підтримку зміцнення ринкової економіки при одночасному забезпеченні соціальної відповідальності бізнесу заради загального блага – підвищення добробуту громадян, реальну боротьбу з корупцією, прозорістю відносин між владою і громадою.

«Найголовніше завдання як на всеукраїнському рівні так і по всіх обласних організаціях – початок миротворчих процесів. Адже в Україні зараз триває військове протистояння. І ми повинні докласти всіх зусиль задля встановлення миру на Сході України, – сказав керівник Тернопільської делегації Костянтин Баранов. – Ми виступаємо за прагматичну зовнішню політику без надмірної ідеологізованості, що насамперед має забезпечувати мир та представництво українських економічних інтересів. Ми підтримуємо зближення з Європейським Союзом та впровадження в Україні високих європейських стандартів в різних сферах. Партія розвитку України вбачає своєю ключовою метою відновлення єдності країни, просування таких підходів до гуманітарної сфери, які дозволяють мешканцям всіх регіонів почувати себе комфортно в нашому спільному домі. З цією метою Партія підтримує статус української мови як єдиної державної при одночасному наданні місцевим громадам права самостійно визначати регіональний статус російської та інших мов».

Партія розвитку України відкрита до співробітництва з усіма політичними силами, котрі сповідують ідеологію захисту національних інтересів України. Партія готова до співпраці з новою владою на основі взаємоповаги та пошуку найоптимальніших моделей державного розвитку і управління.

-1 thoughts on “Партія розвитку України оголосила курс за єдність України

  • 15:02 | 23.06.2014 о 15:02
    Permalink

    ага ми вже бачили як ви нарозвивали УКРАІНУ!тюрма за вами плаче особливо за лукаш!

Коментарі вимкнені.