У Тернополі є сукні, які варто одягати в Канни та на вручення Оскара, – Андре Тан

16-17 травня у Тернополі вчетверте пройшли «Тернопільські дні моди». Спеціальним гостем цьогоріч став відомий дизайнер Андре Тан (Андрій Тищенко). Журналісти «Погляду» мали нагоду спілкуватися та бачити цього столичного модельєра на робочій зустрічі із партнерами «Днів моди» – представниками ТЦ «Атріум», також на пресконференції дизайнерів та на грандіозному дефіле у ресторані «Garden holl».

В торговому центрі «Атріум» вже більше року працює бутик «Prеt-a-porte», в якому представлені роботи чотирьох українських дизайнерів: Мальва Florea (Львів), Гоша Альтшулер (Київ), Ірина Цісецька (Тернопіль) та Murashka (Львів).

–          Звичайно, ми б дуже хотіли, щоб роботи Андре Тана були представлені в ТЦ «Атріум», – розповіли «Погляду» в ТЦ «Атріум» напередодні візиту відомого дизайнера, – тому, що зараз молодь активно цікавиться його колекціями.

Коли ж Андре Тан зайшов до бутика, то першочергово звернув увагу на візерунок сукні дизайнера Мальви Florea, а вже згодом оглянув колекції в бутику.

–          У вас дуже красивий принт на сукні. Пробачте, це у мене професійне, – щиро розсміявся Андре Тан.

Згодом, подібний малюнок з дрібними квіточками, він побачив  на одній із них. Також сподобалися іменитому гостю і сукні з вишивкою бісером:
–          Мені сподобалися сукні – модні силуети, красиві яскраві принти, а також дуже розвинута українська вишивка бісером. Це має дуже гарний вигляд. Крім того, це дуже цінується у всьому світі. Бо Україна в Україні не дуже актуальна, але коли ти одягаєш цю сукню і виїжджаєш, припустімо, в Канни чи на вручення Оскара, то, повірте, кожна українська дівчина, якщо одягне таку сукню, не пройде непоміченою.суконь в  «Prеt-a-porte» та розповів, що зараз це дуже модно.

Також Андре Тан розглядав декоративні комірці на вітрині і зауважив, що вони у столиці зараз дуже модні. Це підтвердили і дизайнери, які представляють свої колекції в «Атіумі». Вони розповіли, що дані аксесуари розкуповують тут миттєво. На запитання відомого дизайнера, який одяг найбільше користується попитом у Тернополі, Мальва Florea розповіла, що залежно від сезону найбільше купують другу лінію, тобто колекції, які є дешевшими: одяг з мереживом, сарафани, блузочки, спідниці, сукні, а в дизайнера Гоші Альтшулера – хутро, шкіра.

На запитання, чи можна вважати цю зустріч в «Атріумі» початком співпраці, Андре Тан відповів, що не продає свої колекції в мультибрендових магазинах (де представлені роботи кількох дизайнерів).

–          Вся Західна Україна для нас відкрита, ми маємо свої моно-магазини (лише з логотипом «А.Тан» – прим.ред.). І от залишився непереможним лише Тернопіль, тому я думаю, що це лише питання часу, – посміхався Андре Тан. – Мені подобаться, що тернопільські дизайнери роблять красивий та якісний одяг за доступними цінами.

Він високо оцінив шанси українських дизайнерів представлених у бутіку «Prеt-a-porte» в ТЦ «Атріум».

–          Це важливе питання, коли потрібно прикрашати жіночу фігуру. Я «за» красу жіночого тіла і бачу, що ваші дизайнери це розуміють. А це уже запорука комерційного успіху. Потрібно одягати людей так, щоб вони раділи, жили, народжували, одружувалися у вашому одязі.

Андре Тан розповів, що багато їздить Ураїною але у Тернополі не був ще ні разу, і зрозумів, що повинен тут бути. Для нього це – освоєння нових кордонів бренду, тому, можливо, за пів року він тут відкриє свій мономагазин.

За вісім годин після робочої зустічі, з уст Андре Тана ця фраза звучала впевнено та щиро.  По завершенні гранд-дефіле у ресторані «Garden Holl» (у народі його ще називають «Зимовий сад»), він радісно заявив, що за пів року тернополяни таки точно зможуть купувати його одяг у своєму місті. Також він надзвичайно високо оцінив професійний рівень тернопільських моделей, які представляли його колекцію (тернопільське агенство моделей «Імперія ЕМ Models» – прим.ред.). На прес-конференції він розповів журналістам, що є дуже вимогливим у підборі дівчат для дефіле, навіть відміняв покази, якщо його не влаштовувала професійна підготовка. Але вже на закритті «Тернопільських днів моди-2013» із захопленням повідомив усім присутнім, що наші дівчата – найкрасивіші та найкраще зуміли передати настрій його колекції.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.