Тернопіль проти Львова: а ти сьогодні підтримаєш земляків в бою між найсильнішими збірними командами України?

В Тернополі тривають головні командні змагання року з фрі-файту. Це вперше наше місто приймає всеукраїнські змагання з цього виду спорту. 24 лютого о 12.00 в концерт-холі “Холідей” відбудуться фінальні поєдинки найсильніших збірних команд України. Організатори обіцяють запеклі та цікаві поєдинки. 

Відповідно до Правил проведення Кубку України з фрі-файту, з огляду на те, що чинний володар Кубку України (збірна Полтавської області) через об’єктивні причини не змогла провести змагання Кубку в себе, Федерація фрі-файту отримала право призначати місце проведення позачергово. На клопотання Тернопільського обласного осередку, вперше Кубок України з фрі-файту проводять в Тернополі.

У Тернопіль з’їхалися спортсмени з Луганської, Полтавської, Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської областей та міста Києва.

Після поєдинків 23 лютого стало відомо, що 24 лютого у фіналі змагатимуться львів’яни та тернополяни. Організатори запрошують усіх містян підтримати земляків в концерт-холі “Холідей” о 12.00. Вхід вартує 20 грн.

Нагадаємо, Тернопільська область вже кілька років поспіль в трійці найсильніших команд України

Початок фінальних боїв за кубок України з фріфайту о 12.00 24 лютого в концерт-холі “Холідей” (ТРЦ “Подоляни”).

 Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.