Активісти “Автомайдану” хочуть влаштувати Гройсману “гарячий прийом” у Тернополі

Активісти ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок вже чекають Прем’єр-міністра у Тернополі біля “Подолян”, де має відбутися Рада регіонального розвитку.

Коли до виборів залишається всього 2 тижні, усі чиновники з політичними амбіціями починають активно відвідувати обласні центри, якими раніше чомусь зовсім не цікавились, – йдеться у заяві “Автомайдану”.

  • Сьогодні своєю увагою Тернопільщину ощасливив сам Прем‘єр міністр! Ціль його візиту – взяти участь в раді регіонального розвитку щоб знову нагадати (раптом вже забули), що усе буде добре, варто лиш правильно проголосувати.  Ми просто не змогли не приїхати зустріти такого поважного гостя, тому уже з 10.00 чекаємо біля входу в ТЦ Пололяни. Поспілкуватись з Прем‘єром приїхало також багато поліції, а для того щоб часом не загубитись серед людей, вони навіть вхід, яким буде йти поважний посадовець, перекрили і заборонили всім іншим до нього наближатись. На випадок, якщо нам таки не дадуть можливості поговорити з Гройсманом, ми хочемо наголосити: «плануйте наш регіональний розвиток, але не більше як на 2 тижні, ну ви зрозуміли. Далі будуть переплановувати вже зовсім інші планувальники».  У бажаючих стати учасником цього важливого візиту ще є час долучитись. ТЦ Подоляни, вхід від концерт холу.

Коментарі вимкнені.