«Альтфатер» і «Квартал-М» не мають права вивозити сміття у Малашівці

Щодо тимчасової заборони вивезення побутових відходів з території міста Тернопіль та видалення їх на землях запасу Малашівецької сільської ради приватним підприємством «Квартал-М» та дочірним підприємством фірмою «Альтфатер».

 Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 14.05.2010 № 780 (зі змінами від 28.12.2011 № 2266)  ДПФ «Альтфатер», ПП «Квартал-М» дозволено надавати послуги з вивезення твердих побутових відходів та здійснювати видалення відходів з території міста Тернополя на сміттєзвалище біля с. Малашівці Зборівського району з метою підготовки його території до рекультивації.

У звязку  з тим, що  ДПФ «Альтфатер», ПП «Квартал-М» не визначено виконавцями послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах та  Тернопільською міською радою не укладено з ними договору на надання послуг з вивезення побутових відходів, що є порушенням абз.10 ст. 35-1 Закону України “Про відходи”, відходи видаляються не у спеціальне відведене місце, першим заступником Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища винесено відповідно рішення №3 і №2 про тимчасову заборону вивезення ДПФ «Альтфатер» і ПП «Квартал-М»  твердих побутових відходів та видалення їх на землях запасу Малашівецької сільської ради Зборівського району Тернопільської області.

ДПФ «Альтфатер» і ПП «Квартал-М»  звернулись з позовом до Тернопільського окружного адміністративного суду про скасування цих рішень, як незаконних.

Дію цих рішень до розгляду справи було призупинено Тернопільським окружним адміністративним судом.

У справі № 2-а/1970/1246/12 ДПФ «Альтфатер» у задоволені позову Тернопільським окружним адміністративним судом 17.05.2012 р. відмовлено.

У справі № 2-а/1970/1555/12 ПП «Квартал-М»  у задоволені позову Тернопільським окружним адміністративним судом 22.05.2012 р. відмовлено.

Тобто,  діє заборона на вивезення ДПФ «Альтфатер» і ПП «Квартал-М»  твердих побутових відходів та видалення їх на землях запасу Малашівецької сільської ради Зборівського району Тернопільської області, – повідомила “Погляд”  прес служба ДЕІ в Тернопільській області.

 

-1 thoughts on “«Альтфатер» і «Квартал-М» не мають права вивозити сміття у Малашівці

  • 16:37 | 24.05.2012 о 16:37
    Permalink

    а Заставний попереджав. зі сміття м треба дуже обережно. він сам попікся і Надалу заказував. але понти Надала приведуть до нової сміттєвої проблеми

Коментарі вимкнені.