Автівки тернополян більше не обкрадатимуть?

Незаконний заробіток обрали для себе двійко жителів обласного центру. Чоловіки підозрюються у скоєнні серії крадіжок з автомобілів не тільки у Тернополі, а й у районах області.

До  Тернопільського міського  відділу міліції почали надходити повідомлення від жителів обласного центру про крадіжки з їхніх автівок. З транспортних засобів зливали паливо та викрадали цінне майно. Спосіб скоєння правопорушень наштовхував правоохоронців на думку, що до крадіжок причетні одні й ті ж самі особи. І не помилилися.  В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники міліції вийшли на слід злодіїв.

Як повідомив начальник Тернопільського міського відділу міліції Петро Гукалюк, причетними до  крадіжок виявилося двоє тернополян 34 та 47 років. Чоловіки приятелювали. Проблеми із  Законом у них не вперше – у обох за плечима судимості за майнові злочини. Через протиправний спосіб життя та вживання наркотичних засобів дружини покинули обох чоловіків. Однак замість спробувати знайти законний заробіток, горе-товариші вирішили знову взятися за старе.

Коментарі вимкнені.