“Батіг” Хоптяна нарешті дав позитивний результат

П’ять днів вистачило І. Яворському після бесіди в свого куратора – голови Тернопільської ОДА. В. Хоптян, в ході тої розмови наголосив, що у гравців «Ниви» низький рівень підготовки та поставив завдання про вихід до десятки лідерів.

Виходячи з результату сьогоднішньої гри є необхідність у щотижневих бесідах, адже тернополяни зуміли перемогти «Нафтовик» в його «логові». Рахунок зустрічі 1:2. Першими забили наші. Гольову атаку розпочав А. Новак, який відвів небезпеку від власних воріт, вибивши м’яча кулаком. Мяч опинився у воротах господарів після другої спроби: спершу не зміг забити В.Товкацький, але йому допоміг І. Малиш, який з 15 метрів загнав круглого у нижній кут воріт. Гол було забито за кілька хвилин до перерви, «в роздягальню».

На 60 хвилині у своєму штрафному майданчику порушив правила А.Донець, і невблаганний суддя показав на «одинадцятиметровий». Охтирський нападник О. Єрмак відпрацював бездоганно – 1:1.

І. Яворський, відразу ж згадавши про «губернаторський коврик», погнав своїх футболістів щодуху вперед.

Доля посміхнулась нам лише через 15 хвилин: пенальті пробив уже С. Загинайлов. Рахунок 1:2 залишився до кінця матчу.

Тернопільські футболісти змогли виконати ще й друге завдання «шефа» – перша десятка. Враховуючи, що за незіграний матч проти ФК «Полтава» скоріш за все буде зараховано три очка для тернополян то теоретично ми на 10 сходинці турнірної таблиці. До того ж ж ще не грали з «Буковиною».

Ну що ж тренер сказав – тренер зробив.

Хочеться додати, що ФК «Тернопіль» зумів, на виїзді, зіграти внічию з лідером другої ліги криворізьким «Гірником». Рахунок був результативним – 2:2. Фактично «муніципали» знаходяться на п’ятому місці, але теоретично (враховуючи одну гру в запасі) – на третьому. Будемо сподіватись, що це так