Безкоштовно вчитимуть англійської учасників АТО в тернопільському університеті

На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції  та за сприяння Управління соціальної політики Тернопільської міської ради, Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації, Управління соціального захисту населення Збаразької районної державної адміністрації  Тернопільським національним економічним університетом до 31 травня 2018 року продовжується набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови для учасників АТО – мешканців м. Тернополя, Тернопільського й Збаразького районів.
Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.
Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.
Усіх бажаючих просимо надіслати до 31 травня 2018 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@tneu.edu.ua) такі дані:
– прізвище, ім’я, по-батькові ;
– е-mail;
– мобільний телефон.
За додатковою інформацією звертатись за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148.

Коментарі вимкнені.