Бійця з батальйону Шахтарськ тернопільські діти зустрічали, як героя (фото)

Тернополянин, який повернувся із зони АТО, завітав до школярів, які передавали йому листи та власноруч вишиті обереги. Учні 4Б Тернопільської спеціалізованої школи №5 були дуже  раді побачити справжнього героя. Вони засипали бійця запитаннями, розважали піснями й танцями і пригощали власноруч  приготовленими патріотичними солодощами «антипутінки».

Роман за професією будівельник. На фронт пішов добровольцем. Воює у батальйоні Шахтарськ близько місяця. Зізнається, листи від дітей дуже підтримують і допомагають та додають наснаги під час боїв.

Діти зізнаються, у листах намагалися писати хороші слова, підбадьорювати хлопців, аби вони їх зігрівали і підтримували за сотні кілометрів від дому.

–       Аби вберегти хлопців від ворожих куль, діти створили обереги із старовинним українським візерунком, який в давнину жінки вишивали своїм чоловікам, коханим, які йшли воювати, – розповідає класний керівник Олександра Назар. –  Всі подарунки разом з контактними телефонами через волонтерів ми передали на фронт.

Роман першим зателефонував до школярки Віки і подякував їй за оберіг. Радості дівчинки не було меж, коли боєць, приїхавши у відпустку, завітав до неї додому  і особисто подякував за такий цінний оберіг. Віка зізнається, вишивати візерунок спершу їй не вдавалося, вона навіть плакала, але дуже старалася. Тепер дівчинка радіє, що її зусилля не були марними, а  вишивка стала справжнім оберегом для тернопільського бійця.

Коментарі вимкнені.