Біженці у Тернополі: є такі, що рвуться назад воювати, а є такі, що паразитують

Дуже різні люди їдуть до нас зі сходу. Про різні випадки розповідає волонтер Ірина Жигунова.
Ось декілька епізодів. Батько привіз родину в Тернопіль і не зважаючи на вік (45 років) через який не підпадає під мобілізацію, наполегливо шукає шляхи, щоб із своєю військовою спеціальністю, водій БМП, бути корисним армії під час АТО і визволяти рідні міста. І в цьому ми разом з усіма службами йому допомагаємо. Безпеку, дах над головою, харчування і медичне забезпечення його дружині і дитині ми загарантували. Живе в нас жінка з дитиною, яка вже сьогодні рветься повернутися в щойновизволений Лисичанськ, бо вона матеріально-відповідальна особа і треба робити інвентаризацію на розгромленому підприємстві.

А є і абсолютно протилежна родина, яка прикриваючись наявністю дітей, спекулюючи ними в прямому сенсі шантажує нас, вимагаючи гроші. Ми зустріли цю родину з Луганська у Львові ще два місяці тому, перевезли до Тернополя, відправили дітей спочатку в Зорепад, а потім, по закінченню зміни, ними опікувались в таборі МНС, дітей практично з нуля вдягнули і полікували зубки. За цей час батьки безкоштовно проживали в 2 готелях, їм на вибір надавали житло: приватний будинок в районі і гуртожиток в Підволочиську, від яких вони відмовились, мотивуючи це надостатньо комфортними умовами і “неправильними” поглядами місцевих мешканців. Питання працевлаштування дорослими членами родини навіть не обговорювалось. Тепер, забравши дітей з притулку батьки шантажують мене тим, що стоятимуть на вокзалі з попрошайною табличкою. Хто має бажання можете йти на вокзал, подати пару копійок і допомогти Кірсановим поїхати з Тернополя.
Я до чого це пишу? Не міряйте усіх однією міркою. Люди їдуть різні і обставини в усіх різні. Не повинно через одну паршиву вівцю бути відбракованим все стадо.
Шануймося. Не відмовляйте в допомозі нужденним.
Звіт по коштам:
+ 50 евро заробітчани з Італії
– 220 грн медикаменти
– 300 грн пальне
– 300грн продукти
Залишок:
3 051 грн 50 евр. 40 дол
т. 097 38 49 602 ПриватБанк кр 5168 7420 1562 2552 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів

-1 thoughts on “Біженці у Тернополі: є такі, що рвуться назад воювати, а є такі, що паразитують

 • 14:16 | 6.08.2014 о 14:16
  Permalink

  Ірино, а Вам це треба? Ви забули приказку РОБИШ КОМУСЬ ДОБРЕ, В ТУ Ж САМУ ХВИЛИНУ СОБІ ЗЛЕ. Бог знає за , що кого карає, а Ви хочете Богу перечити

  • 10:49 | 7.08.2014 о 10:49
   Permalink

   Через таких філософів хрєнових ми втратили Крим, і війна на Донбасі йде, лозунг таких відморозків – моя хата скраю я нічо не знаю.

Коментарі вимкнені.