Брила льоду з даху травмувала тернополянку в центрі міста

Брила льоду впала на перехожу з даху будинку на вул. Хмельницького, 12, що біля аптеки “36.6”. Травмовану забрала швидка. Свідки кажуть, що жінка лишилась у свідомості, пише 20 хвилин.

– Я працюю торговим представником, тому багато ходжу містом, – розповідає свідок Юрій Галайда. – Я заходив у магазин, що розташований у будинку навпроти. Звернув увагу, що на даху – багато льоду. Саме подумав, що це може бути небезпечно для людей. Як падав лід я не бачив, але почув гучний гуркіт. Потім побачив трьох жінок біля аптеки. Та, що була посередині, присіла і трималась за голову. Я одразу зрозумів, що на неї впала величезна брила льоду. Жінку тримали за руки подруги. Вона погана себе почувала.

Чоловік каже, що допомогти потерпілій підбігли приблизно восьмеро перехожих.

– У цей час дівчата з аптеки одразу винесли стілець і посадили на нього постраждалу, – розповідає пан Галайда. – Вона казала, що з нею все добре і навіть збиралась йти додому сама. Допомоги лікарів не просила. Але лід впав аж із даху будинку. Тому мені здається, що удар був сильний. При таких ударах можна отримати струс мозку. Крові я не бачив. Але жінка була у капюшоні, тому голову я також не бачив. Потім я обійшов цей дім і помітив, що лід впав ще не весь. Такі випадки можуть повторитись.

Чоловік розповідав, що по місту він нераз бачив подібні ситуації. Але, щоб лід — на голову, то це вперше.

– Я вважаю, що комунальники не справляються зі своєю роботою, – каже чоловік. – Зараз така погода, що цьому треба приділити особливу увагу.

Працівниці аптеки розповідають, що навіть не зрозуміли, звідки лід впав. Вони вибігли, коли це все вже трапилось. Аптекарі винесли нашатирний спирт, щоб привести потерпілу до тями. А тоді викликали швидку. Жінки кажуть, що лікарі приїхали приблизно через сім хвилин. Спочатку свідки події, за їхніми словами, сильно злякались. Але потім побачили, що з жінкою все добре.

Comments are closed.