“Під крилом” у “Кози” помістилися понад два десятки відомих тернополянок

У тернопільському арт-барі «Коза» діє фотовиставка відомих тернополянок «Весна і Жінка». До 11 березня тут можна буде побачити світлини 23-ох жінок, різного віку, соціального статусу, професій, характеру, настрою.

Далі фотовиставка на тиждень «переїде» до книгарні «Є». Опісля, усі світлини «оселяться» в Тернопільському центрі комунікацій, звідки їх по одній забиратимуть щасливі власниці. Але, просто так принести свою фотографію додому вони не зможуть. Взамін на свій портрет, відомі жінки Тернополя, повинні відповісти на ряд запитань в рамках бліц-інтерв’ю інтернет-видання «Погляд».

Нагадаємо, що ініціатором ідеї була редакція «Погляду». Втілили цей задум в життя, створивши 23 яскраві, ніжні, весняні, веселі та настроєві образи, фотограф та арт-директор студії «Арт-Люкс» Юрій та Ірина Зелененькі. Підтримала проект одна з найсильніших жінок Тернополя – чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць. Саме на її плечі «лягли» усі організаційні моменти виставки.

Дякуємо усім, хто допомагав у реалізації проекту:

 • Музею “Літературне Тернопілля”, зокрема, Галині Василівній Компанієць. Саме вона люб’язно і привітно прийняла знімальну групу та героїнь фотосесії.
 • Салону квітів “Ігор”, адже саме там проводили зйомки жінок серед весняних квітів та біля декоративного парканчика
 • Арт-бару «Коза» в особі Ігоря Мамуса, який люб’язно погодився прийняти «під своє крило» понад два десятка відомих жінок Тернополя.
 • За сильну та впевнену чемпіонську підтримку проекту окрема подяка чемпіонці світу з пауерліфтингу Лілії Проць.
 • А також представникам ЗМІ, які висвітлювали відкриття виставки «Весна і Жінка»; ведучій, журналісту телеканалу ІНТБ – Мар’яні Томяк; друзям, родичам, знайомим жінок-учасниць і, насамперед, усім чарівним тернополянкам, які погодилися та знайшли час, аби взяти участь у фотопроекті «Весна і Жінка».

Обов’язково хочемо зазначити, що метою даної фотосесії було не визначення рейтингу впливовості чи краси жінок, не відбір кращих, а саме створення весняного позитивного настрою, як для самих учасниць, так і для усіх, хто побачить ці світлини. Насправді, у нашому списку запрошених, який ми формували разом з читачами «Погляду», опитуючи їх і в соціальних мережах, і у нас на сайті, було набагато більше відомих жінок, які чимало творчості, сил, натхнення та праці вклали у популяризацію нашого міста, своєї професії, особистих якостей людини. Але, через певні об’єктивні причини не всі вони змогли взяти участь у фотосесії.

Нагадаємо, це вже не перший проект «Погляду», спільно з фотостудією «Арт-Люкс». У професійний День журналіста в Тернопільському центрі комунікацій було презентовано фотовиставку «акул пера» усіх місцевих ЗМІ. Хочемо вас запевнити, що це ще й не останній спільний проект «Погляду» і студії «Арт-Люкс».

До співпраці у наступних проектах запрошуємо усіх бажаючих, і пересічних тернополян, і журналістів, і громадських діячів, і підприємців.

Участь у фотопроекті «Весна і Жінка» взяли:

 1. Nino – хореограф-постановник, керівник школи вуличного танцю Ніно, учасниця телепроекту «Танцюють всі», учасниця відбору на Євробачення
 2. Анжела Кардинал – в.о. голови ТМГО «Тернопільський прес-клуб»
 3. Дарія Чубата – лікар, голова Тернопільського правління Всеукраїнського товариства Просвіта ім. Тараса Шевченка
 4. Інна Іванюк – директор ТЗОШ №2, голова громадської організації «Голос дитини»
 5. Ірина МАцко письменниця, казкарка, видавець, автор рекорду Україн «найбільша рукотворна книга України»
 6. Ірина Новомлинська – тернопільська співачка, ведуча, методист відділу  гуманітарної освіти  та виховання ТНЕУ
 7. Лариса Римар – голова Тернополіської обласної Асоціації Жінок
 8. Леся Бусько – вчитель української мови та літератури ТЗОШ №5, депутат Тернопіьської обласної ради, секретар комісії з питань освіти та науки
 9. Леся Романчук – письменниця, лікар, доцент Тернопільського Медичного Університету
 10. Лілія Мусіхіна – письменниця-дослідник, редактор видавництва «Навчальна книга – Богдан»
 11. Лілія Проць – чемпіонка світу з пауерліфтингу
 12. Марія Хомів – лікар психотерапевт, координатор проекту «Школа щасливого материнства св.Анни» голова того «Центр щасливого батьківства та материнства», волонтер центру «Колиска життя»
 13. Надійка Гербіш – письменниця, перекладачка, фотографиня
 14. Наталія Михно – письменниця, публіцист, політик
 15. Наталія Турецька – лікар психотерапевт, депутат Тернопільської обласної ради, директор «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів», голова гуманітарного фонду «Берегиня»
 16. Оксана Бачинська – дизайнер одягу
 17. Олена Лайко – журналіст і поетеса, редактор сайту «Тернопільська липа»
 18. Олеся Гудима – вільний художник
 19. Ольга Колос – директор Тернопільської науково-виробничої фірми «Інтеграл», голова громадської організації «Рідний край»
 20. Тетяна Панкевич – актриса Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка
 21. Тетяна Чубата – багаторазова чемпіонка України з кіокушинкай-карате, майстер спорту України, тренер вищої категорії, член збірної України кіокушинкай карате-до ренмей
 22. Юлія Винокур – генеральний директор телекомпанії ТВ-4, аслужений Журналіст України, викладач кафедри журналістики ТНПУ ім. В Гнатюка
 23. Юлія Слободян – співачка Angel, автор та виконавиця власних пісень, зірка електронної сцени європейського масштабу

Інтернет-видання «Погляд»

Коментарі вимкнені.