Cтав з гноївкою, – чому тернопільська влада не виконала умов активістів?

Тернопільський став справжня окраса нашого міста. І діти, і дорослі залюбки гуляють набережною, рибалки і влітку, і  взимку ловлять рибу, а ще у теплу пору року багато містян тут купаються. Але незабаром ця родзинка може бути втрачена, адже у водну перлину нашого міста роками зливають відходи із каналізації.

Сьогодні Руслан Олійник в чергове зафіксував злив нечистот в Тернопільський став. Чоловік викликав поліцію, яка зафіксувала злочин та написав заяву в екологічну інспекцію Тернополя.

Проблема із забрудненням ставу, а саме скидання в став неочищених побутових відходів з річки Рудки, виникла десь близько 6-7 років тому. У 2017 році небайдужі люди, рибалки, члени громадських організацій офіційно звернулися у міську раду Тернополя, Службу безпеки України, поліцію та прокуратуру з вимогою в найкоротші терміни зупинити забруднення Тернопільського ставу.

На підтримку звернення тоді було зібрано 196 підписів. Його ініціатори заявляли, якщо влада не відреагує до 20 вересня 2017 року, то вони самотужки перекриють місця, де нечистоти потрапляють у Тернопільський став.

Нагадаємо, наразі виявлено п’ять колекторів, через які нечистоти потрапляють у водойму і призводять до виникнення екологічних та санітарно-епідеміологічних проблем.

Коментарі вимкнені.