Будинок на Кульчицької у Тернополі таки нищать, – визнала влада

Мешканці будинку на вул. Кульчицької, 1 написали звернення міському голові Сергію Надалу щодо пошкодження зовнішнього вигляду приміщення на першому поверсі їх будинку. За дорученням очільника міста за вказаною адресою виїхали представники муніципальної поліції та управління архітектури, які зафіксували факт проведення будівельних робіт із реконструкції вигляду фасаду цієї будівлі. Працівники правоохоронних органів, які приїхали на місце зафіксували порушення.

За словами начальника управління архітектури, містобудування та кадастру Василя Бесаги, дії власника цього приміщення є неправомірні, адже управління не надавало жодних дозвільних документів на зміну зовнішньої сторони цієї будівлі.

«Дії власника приміщення на вул. Кульчицької є неправомірні, – розповідає Василь Бесага, – тому що він повинен був звернутися в управління архітектури та взяти вихідні дані для реконструкції та отримати дозволи. На даний момент таких дозволів ми не надавали, тому намагаємося з’ясувати і особу власника, і мету такої реконструкції та наявність дозвільних документів від інших установ. З цією метою ми звернулися у прокуратуру, міське управління міліції та інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Тернопільській області. Наразі чекаємо на відповідь».

За словами начальника управління архітектури, містобудування та кадастру, будівля на вул. Кульчицької, 1 є пам’яткою місцевого значення, має охоронний номер та захищена законом «Про охорону культурної спадщини».

Коментарі вимкнені.