Чемпіон на Тернопільщині став чиновником

Новопризначеного директора департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктора Мацикура представив голова облдержадміністрації Олег Сиротюк 15 жовтня, – повідомляє офіційний Інтернет-сайт ОДА. За словами очільника Тернопільщини, об’єднання управління сім’ї та молоді з управлінням з питань фізичної культури і спорту – це один з етапів з реорганізації структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Для нас дуже важливими напрямками є молодіжна політика, фізична культура і спорт, – зазначив Олег Мирославович. – У цей нелегкий для країни час у кожній з цих сфер є чимало завдань, які потрібно реалізувати. Міністерство молоді і спорту України працює над новою концепцією і новими підходами до роботи. Сподіваюся, новостворений департамент на чолі з керівником також працюватиме по-новому».

Віктор Мацикур подякував за довіру. «Ми змушені працювати за новими стандартами, прийнятими в Європі і світі, адже цього вимагають і час, і обставини, – наголосив Віктор Степанович. – Сподіваюся, багаторічний досвід і досягнення у спортивній сфері допоможуть мені у цьому».

Довідково: Віктор Степанович Мацикур народився 17 січня 1975 року. Проживав від народження в селі Підгороднє, неподалік Тернополя. Закінчив з відзнакою середню школу селі Почапинці Тернопільського району. У 1992-1997 роках навчався у Тернопільському державному педагогічному інституті (тепер Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Гнатюка) і отримав фах «вчитель географії і історії». У 1997-1998 роках пройшов строкову службу.

Пропрацював педагогом з 1996 до 2004 року в навчальних закладах (ЗОШ І-ІІ ст. с. Прошова, ВПТУ №1 м. Тернополя, Технічний коледж ТДТУ). Викладав різні навчальні дисципліни: у школі – весь курс шкільної історії від стародавніх часів і до новітньої історії України і світу, у ВПТУ – новітню історію та правознавство, у коледжі (ВУЗ І-ІІІ рівня акредитації) – політологію, соціологію та філософію.

У 2003 році заснував Федерацію бодібілдингу та фітнесу Тернополя. Почав проводити спортивні змагання, фестивалі, показові виступи, публікуватись у пресі, виступати по телебаченню на теми спорту, здорового способу життя.

З 2004 до 2007 року активно виступав як спортсмен, здобувши титули Чемпіона світу з жиму лежачи, віце-чемпіона світу та Європи з фітнесу, віце-чемпіона Європи з жиму лежачи, багаторазового чемпіона та призера Чемпіонатів України з бодібілдингу. Відновив виступи у 2013 році.

У 2004-2007 роках був віце-президентом кількох всеукраїнських федерацій: NABBA Україна, НАББА України, WPO/WPC України. Суддя міжнародної категорії з пауерліфтингу федерації WPO/WPC. Сертифікований персональний тренер федерацією WFF. Атестований боковий суддя Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.

Коментарі вимкнені.