Через що на Тернопільщині стаються аварії

Основним завданням у сфері безпеки дорожнього руху на Тернопільщині є профілактика дорожньо-транспортних пригод, недопущення травматизму і загибелі людей на автошляхах. Про це розповідає начальник Тернопільської УМВС Василь Облещук.

Працівники ДАІ відходять від нарощування кількості протоколів за незначні порушення, що не створюють істотної небезпеки для учасників руху. На автошляхах області цього року скоєно 156  дорожньо-транспортих  пригод з потерпілими, в яких 24 учасники руху загинули та 230 осіб травмовані. Основними причинами автопригод залишаються порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості руху, недодержання дистанції, виїзд на смугу зустрічного руху, керування транспортним засобом у нетверезому стані. До слова, працівники ДАІ зафіксували 1509 фактів керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

-1 thoughts on “Через що на Тернопільщині стаються аварії

  • 20:52 | 20.07.2014 о 20:52
    Permalink

    Зробіть нормальні дороги і не буде лишніх маневрів.

  • 22:07 | 20.07.2014 о 22:07
    Permalink

    А причиною частих ДТП є також порушення правил дорожнього руху пішоходами. З ПРИЧИНИ ВІДСУТНОСТІ ТУРНІКЕТУ, ЯК це є у В.БЕРЕЗОВИЦІ. Новий світлофор поставили, працює. АЛЕ НЕДОРОБКИ МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО ТРАГЕДІЇ, ТОМУЩО відсутній ТУРНІКЕТ, і люди, ЗДЕБІЛЬШОГО ДІТИ, перебігають за завичкою , де колись переходили. ТОГО “ПРАВДА” уже ДВІЧІ зверталась до керівництва Облавтодору з пропозицією ДОВЕСТИ до кінця роботи по встановленню світлофора. ОДНАК, невідомо, чи ЗАВЕРШАТЬ ВОНИ ЦЮ СПРАВУ. ТОМУ МИ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО п. Облещука ПОСПРИЯТИ ЗАВЕРШЕННЮ ОБЛАШТУВАННЯ МІСЦЯ, ДЕ ВСТАНОВЛЕНО ДОВГОЖДАННИЙ СВІТЛОФОР. Просимо унеможливити нові випадки трагедій, адже це залежить від відповідних служб, які повинні завершити розпочаті роботи.

Коментарі вимкнені.