Через що тернопільські чиновники не підтвердили звання трьом учителям мистецької школи імені Ігоря Герети?

14 квітня  Тернопільська обласна влада остаточно поглумилась над учителями, які відстоюють права дітей на навчання в школі, яку для них обрали їхні батьки – в Тернопільській обласній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети. Про це у мережі Фейсбук пише Ярина Герета.
Атестаційна комісія Тернопільського обласного управління освіти сьогодні не підтвердила звання “старший вчитель” трьом учителям школи, аргументуючи (усно) своє рішення тим, що Тернопільське обласне управління культури у 2013 році не мало права присвоювати ці звання учителям.

  • Але хіба вчителі винні в тому, що саме Тернопільські управління освіти і управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації та адміністрація школи порушили закони України щодо атестації педагогічних працівників?!
    Шановні очільники області, міністри освіти і культури та президенте України – Степан Барна, Юрій ЮрикOlya KhomaAnna Zvarych, Viktor Ovcharyk, Любомир КрупаЛілія Гриневич Lilia HrynevychЄвген Нищук,Петро Порошенко!  Доки будуть продовжуватись репресії проти учителів Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети?! – пише донька славетного тернополянина.

Коментарі вимкнені.