«Черговий етап ремонту дамби завершили завдяки державним коштам», – Роман Заставний

Другий етап ремонту Тернопільської дамби завершили. Незначну частину робіт залишили на тепліший сезон. Як повідомив голова депутатської групи «Тернопільщина» Роман Заставний, кошти на проведену реконструкцію виділяли з місцевого та з держбюджетів.

«Маємо вже три постанови Кабміну про виділення 5 млн.грн.: минулого року було 5 млн.грн. виділено, влітку 5 млн грн. і маємо наступну постанову, яка дозволяє профінансувати ті роботи, які вже практично виконані, ще на 5 млн.грн.», – розповідає народний депутат.

«Сподіваємося, в наступному році вдасться забезпечити подальше фінансування ремонту як з державного, так і з міського бюджету, і таким чином закінчити ці роботи. Йдеться про завершення самої дамби та прохідної частини з лівої та правої сторін».

Роман Заставний нагадує, що сьогодні народні депутати з Тернопільщини можуть спілкуватися з вищою державною владою, доводити їй потрібність в нашій області тих чи інших проектів. При цьому, каже нардеп, їх підтримують як інші народні обранці, так і керівництво Кабміну, зокрема у фінансуванні таких об’єктів.

Нагадаємо, ідея відремонтувати дамбу була ще в 2007 році. Але необхідної суми, яку сьогодні парламентарі можуть лобіювати з держбюджету, наголошує Роман Заставний, на це не було. Він вважає, оновлення, які бачимо сьогодні в області, свідчать, що попри скептичний настрій українців і в тому числі тернополян, багато справ все ж робиться.

Коментарі вимкнені.