Чому на дорогах Тернопільщини гинуть люди

До 17 листопада в Україні триває Національний тиждень безпеки дорожнього руху. Працівники Державтоінспекції стверджують, що заходи в рамках Тижня допомогають стримати зростання аварійності на дорогах. Однак ситуація все ще залишається складною: в середньому за добу на автодорогах України в дорожньо-транспортних пригодах гинуть 12 ociб та травмуються більше 100 учасників дорожнього руху.

Головний міліціонер Тернопільської області Віктор Сак каже, що на автошляхах області цього року скоєно 229 дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими, в яких 50 учасників руху загинули та 325 осіб травмовано.

–          Загалом в усіх скоєних ДТП основними причинами автопригод залишається порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості руху, недотримання дистанції, виїзд на смугу зустрічного руху, керування транспортними засобами у нетверезому стані, – повідомляє начальник УМВС України в Тернопільській області Віктор Сак.

За його словами, цього року працівниками ДАІ зафіксовано понад 36000 порушень правил дорожнього руху. Серед них – 2822 керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.