Чому на Тернопільщині водіїв перепиняли діти?

Застереження та пам’ятні листівки від членів загону ЮІР отримали водії та пішоходи, які проходили чи проїздили через село Біла Тернопільського району 10 листопада цього року.

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху покликане вплинути на підсвідомість всіх учасників дорожнього руху, як водіїв так і пішоходів, щодо неухильного дотримання вимог Правил дорожнього руху. Саме до них зверталися юні інспектори дорожнього руху Великоглибочецької загально-освітньої школи 1-3 ст. Тернопільського району із закликом – «Безпека на дорогах залежить від кожного!», під час проведення спільного чергування на дорозі з працівника ДПС ДАІ, які підпорядковані головному управлінню Національної поліції в Тернопільській області

Старший інспектор сектору відділу управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Тернопільській області Микола Ігнатченко розповів, що такі чергування членів загонів ЮІР на дорозі вже стали традиційними, звернення юних громадян до дорослих мають певний позитивний ефект та впливають на безпеку дорожнього руху, заставляють задуматися дорослих про ті біди, які трапляються на дорогах через неуважність та грубе ігнорування вимог Правил дорожнього руху.

Коментарі вимкнені.