Місцева влада Тернополя не виконала обіцянку та не допомогла містянам

Попри обіцянки місцева влада Тернополя так і не допомогла родинам, чиї помешкання кілька місяців тому були пошкодженні під час ліквідації пожежі у  торговому центрі на вул. Сагайдачного.

Пожежа у торговому центрі сталася на початку серпня. Щоб вогонь не перекинувся на сусідні будинки, рятувальники активно залили територію водою. При цьому постраждали кілька квартир.

Тернополянка Тетяна Поцалуйко живе у будинку на вул. Сагайдачного, 3. За словами жінки, під час гасіння пожежі водою залили стіни, меблі і  навіть  техніку в її однокімнатній квартирі. Тепер із чоловіком і маленьким сином змушені жити на кухні.

«У кімнаті сиро, гидкий запах. Після пожежі, коли тут усе залили, навіть дихнути було не можливо», – розповіла Тетяна.

Окрім квартири пані Тетяни, від гасіння пожежі постраждало ще одне помешкання. Тоді міські чиновники пообіцяли допомогти мешканцям. Тепер же від своїх слів можновладці відхрещується.

«Я особисто ходила на прийом до заступника мера Владислава Стемковського, також і до міського голови Сергія Надала. Він сказав, що поки не будуть знайдені винні, нічим нам допомагати не будуть», – говорить  Тетяна Поцалуйко.

Мешканці пошкоджених квартири стверджують, що  готові самостійно почати ремонт помешкань, втім згоріло міжбудинкове перекриття. Як результат, під час дощу стіни будинку намокають, вода потрапляє у приміщення.

Команда «Народного контролю» навідалася до заступника міського голови, щоб з’ясувати, коли комунальники відновлять міжбудинкове перекриття.

«Доручення про роботи з відновлення міжбудинкового перекриття  вже подане. Проконтролюємо, щоб упродовж тижня його було виконано», – заявив заступник міського голови з питань ЖКГ Владислав Стемковський.

«Народний контроль» у свою чергу теж перевірить, чи облаштують міжбудинкове перекриття, щоб стіни будинку №3, що по вулиці Сагайдачного не замокали.

Коментарі вимкнені.