Чому неможливо демонтувати недіючу колію на вул. Текстильній

Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

Тернополянин отримав відповідь на свою електронну петицію на сайті міської ради щодо демонтажу залізничного переїзду на вулиці Текстильній, яка набрала необхідну кількість голосів.

“Колись він (залізничний переїзд – ред.) функціонував і був потрібний для промисловості, — зазначає у петиції її автор ВолодимирЛабо. —  Сьогодні він не використовується, колія збоку заросла травою, поїзди там не їздять. Зовсім. Взагалі. Але є колія, є всі дорожні знаки. Водії змушені зупинятись перед переїздом, їхати тільки правим рядом, а не по всій ширині. Також там вже утворились ями, водії пошкоджують свої авто при переїзді. Пропоную демонтувати там залізничну колію, забрати знаки і покласти асфальт, щоб машини могли спокійно їздити. Знаю, що передбачений в 2016 році ремонт даної вулиці. Але хіба збираються демонтовувати колію? Петиція – про демонтаж колії”.

У міській раді відповіли наступне: “Вказана під’їзна колія на вул. Текстильній знаходиться на балансі Відкритого акціонерного товариства «Тернопільське об’єднання «Текстерно». На запит відділу технічного нагляду міської ради товариством «Текстерно» надано інформацію за №1/174 від 02.06.2016р.про те, що ВАТ «Текстерно» проводить виробничу діяльність, для чого проводиться закупка бавовни, поставка якої забезпечується по вказаній залізничній колії”.

Коментарі вимкнені.