Чому Сиротюк покриває заступника Хоптяна?

Як стало відомо «Погляду» з власних джерел в ОДА, за три місяці перебування на посаді голова облдержадміністрації Олег Сиротюк нічого не зробив, що вивести на чисту воду чиновників з команди Хоптяна. Ті продовжують отримувати бюджетні кошти, перебуваючи на лікарняному, а Сиротюк навіть не спромігся перевірити, чи не сфальсифіковані їхні документи.

Так, в обласній державній адміністрації знаходиться акт, відповідно до якого колишній заступник Хоптяна пан Желіховський, вважається таким, що отримав виробничу травму (зламав ногу) після 8 години ранку між 2 та 3 поверхами приміщення ОДА.

Хоча весь Тернопіль знає, і про це неодноразово писали журналісти, що травма Желіховським була отримана під час буремних революційних подій, коли перед «білим домом» люди влаштовували «коридор ганьби», а вірний заступних Хоптяна перелазив через паркан. І було це до 8 години ранку, що не дозволяло назвати травму такою, що отримана під час роботи.

Чому досі Сиротюк не передав цей акт, а також публікації в низці ЗМІ правоохоронцям, які мали би встановити недостовірність акту, на основі якого Желіховський ось уже майже півроку знаходиться на лікарняному.

А це дає йому не мало не багато – близько 10 тис.гривень щомісячно.

Найцікавіше, що Желіховський вже давно вилікувався і навіть активно керував штабом кандидата в Президенти С.Тігіпка, проте досі, за документами, перебуває на лікарняному.

До речі, обласний штаб С.Тігіпка та фонд, що виплачує Желіховському кошти, знаходяться в одному приміщенні… Як пишуть в любовних романах, не зустрітися вони не могли…

В адміністрації Сиротюку Олегу Мирославовичу придумали прізвисько – СОМ. Напевне не лише за абревіатуру його ініціалів, але і за повільність та неповороткість на своїй посаді.

Шкода тільки, що це області коштує немалих фінансових витрат…

Тернопільський батяр

-1 thoughts on “Чому Сиротюк покриває заступника Хоптяна?

 • 14:19 | 20.06.2014 о 14:19
  Permalink

  а чому вивир1шили що щось зм1ниться? х1ба що т1льки пр1звища. вони вс1 однаков1. 1 котр1 не були в 1х бандитському угрупуванн1 – н1коли до влади не попадуть. ви що д1ти мал1, що в1рите 1хн1м побрехенькам? що зм1нилося чи думае м1нятися? та н1чого, поки ви будете мати правову неграмотн1сть 1 збиратися хаотично на майдани. на цих майданах 1 вил1зла вс1ляка бандитьса сволота, котру до нин1шнього дня не зупинити.

 • 16:16 | 20.06.2014 о 16:16
  Permalink

  Гарна стаття. Тернопільські журналісти не пасуть задніх, а фахово прогресують і морально розвиваються! Тепер черга – за територіальною громадою: максимум взаємоповаги, єднання, активності у відстоюванні свої прав, інтересів та контролі за владою. А Сиротюка шкода, він міг результативно продовжувати займатися науково-дослідною і пошуковою роботою, брати участь у незліченних науково-практичних конференцій (http://uk.wikipedia.org/wiki/Сиротюк_Олег_Мирославович). А так, вліз у дещо – запах може залишитися назавжди. Але – це його вибір, бажаємо йому успіхів, проте і спуску не дамо.

 • 10:18 | 23.06.2014 о 10:18
  Permalink

  Є ще у нас журналісти що бачать проблему кричать , а де люстраційний комітет , страшне блюзірство гине МОЛОДЬ рятуючи УКРАЇНУ, а ті хто комсомольско -ригівське угрупування продовжує жирувати фальсифікувати довідки робити виробничі травми і продовжують обкрадати людей … і МСЕКИ продовжують клепати лікарняні – довідки ніби нічого незмінилось в УКРАЇНІ (!!!!)

Коментарі вимкнені.