Чи б’ються свободівці з регіоналами в кулуарах Верховної Ради, та з ким не дружать гуцули, розповів Дурнєв у Тернополі

Перебуваючи у Тернополі на запрошення нічного клубу «Allure», відомий телеведучий Олексій Дурнєв розповів «Погляду», чим насправді займаються політики в кулуарах Верховної Ради та чому лемки не можуть помирити гуцулів і бойків.

Попри те, що Олексій Дурнєв знімається у кількох проектах телеканалу ТЕТ, він ще й підпрацьовує ді-джеєм. Власне, в цій ролі і побачили тернополяни 12 вересня Олексія Дурнєва, який розпочав серію студентських вечірок у НК «Allure». Наступного дня він знайшов час, аби поділитися своїми спостереженнями життя народних депутатів в перервах між засіданнями сесії верховної ради.

Чи сваряться народні обранці в кулуарах

Я не бачив, щоб хтось сперечався між собою в кулуарах Верховної Ради. Не можу сказати, що вони ворогують, чи що в черзі в столовій депутат «Свободи» не стане за депутатом Партії регіонів і не візьме з ним один піднос. Мені здається, що такого нема. Вони там дуже цивілізовані: всі такі ввічливі, акуратно одягнені, підстрижені і, здається, наче й не дуже багаті – не сказав би, що вони там в золоті всі ходять… Ну, окрім Яценюка…

Яценюк – єдиний, кого проводжає охоронець

Яценюк ходить до Верховної Ради з охоронцем. Всі багаті люди ходять без охорони, а Яценюк – єдиний, зі своїм охоронцем. Чому – мені незрозуміло. Адже до Верховної ради взагалі неможливо нічого пронести: там металошукач, охорона, все-все-все… Я навіть морквину пробував пронести – мені не дозволили… Короче, нічого не можна туди пронести, не можна напасти на нього, побитися…

Що цікаво, насправді охоронець проводжає його лише 100 метрів. Адже, коли заходиш у Верховну раду, то там коридори, кулуари, столова і якісь кабінети, а в самому центрі – сесійна зала. От в сесійну залу не можна ні з помічниками, ні з охоронцями, ні з ким, і Яценюк туди заходить сам. А спочатку він заходить в приміщення ВР, проходить коридором з охороною,  бере список питань, розписується за нього, охоронець іде за ним до дверей в сесійну залу, той входить, а охоронець залишається його чекати. Що це таке – незрозуміло.

Депутати – нормальні, але «Свобода» розпалює атмосферу

Збоку це виглядає, наче вони дійсно працюють, як би це не звучало неправдоподібно. Вони наче нормальні. Отак з ними зі всіма розмовляєш – наче нормальні хлопці, і не скажеш, що той злодій, а той – людину задавив.

Але в сесійній залі атмосфера, звичайно, розжарюється. Не обходиться без сварок. Особливо останнім часом, коли фракція «Свободи» зайшла. Тому що, вони люблять зробити якусь різку заяву, а ті, з другого боку не витримують, починають на них кричати… На мій погляд це не дуже ефективно, треба домовлятися якось інакше.

«Погляд» дізнався відповідь і на каверзне запитання одного із читачів: чому лемки не можуть помирити бойків з гуцулами?

Я думаю, що більшість мешканців України взагалі ніколи не чули цих слів. Не дивлячись на те, що  я десь приблизно знаю – там ще русини поруч з лемками. Ну, для нас це поруч – з того боку все… Ще гагаузи є, і хто там іще?

Не треба було сваритися… Тепер от не можуть помиритися (сміється – прим.ред).

Це страшно, що ще й наші ультра-маленькі під національності сваряться. У нас тут росіяни з українцями не можуть поділитися,а  тут ще почнемо ділитися на лемків, бойків, гуцулів, гагаузів, русинів, і нащадків скіфів, татарів і сарматів… Треба вже якось під одним брендом «Українці» іти, і вважати себе українцем.

Нагадаємо, спочатку скандальний телеведучий розповів, чому в Тернополі не знімають “Дурнєв+1″, потім ще й зізнався, чому так любить тролити одного із лідерів опозиції Арсенія Яценюка.

 Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.