Чи хочуть тернополяни перевиборів міської ради: результати опитування

Впродовж десяти днів – із 15 до 24 червня – у наметах на різних масивах Тернополя та в інтернет-режимі проведено опитування про те, що найбільше турбує тернополян та чи хочуть вони перевиборів.

Дослідження проводила Українська Галицька Партія, яка не представлена у Тернопільській міській раді теперішнього скликання жодним депутатом. У кулуарах говорять про те, що партія працює на позитивний імідж міського голови Сергія Надала. На питання від журналістів під час сьогоднішньої прес-конференції, чи правда це, представники УГП такі припущення відхиляють.

Загалом в анкетуванні взяли участь 7 521 особа від 18 років.

Нагадаємо, населення Тернополя, станом на початок 2017 р., становило 217 тисяч 866 осіб.

Про результати опитування розповіла голова Тернопільського міського осередку Української Галицької Партії Ірина Яремчук: «Більше половини опитаних тернополян вказали, що частково задоволені станом справ у місті. Близько 28% абсолютно не задоволені і майже 22% повністю задоволені. Серед найбільш проблемних сфер мешканці Тернополя називають житлово-комунальне господарство, охорону здоров’я, екологію, економіку, підприємництво. 48% опитаних вважають, що за фактичну бездіяльність Тернопільської міської ради мають нести відповідальність депутати і міський голова спільно. Позиція другої половини опитаних поділилася майже порівно: 23,2% вважають винними у ситуації, що склалася, лише депутатів, 21,4% – лише міського голову. Пряму відповідальність самої громади за негативну ситуацію в Тернополі відчувають менше 1% опитаних».

Одним з ключових питань анкети були запитання щодо доцільності позачергових перевиборів у Тернопільській міській раді. Ідею переобрання депутатського корпусу міської ради підтримує 44,2% тернополян, а переобрати міського голову хочуть 37,3%. Більшість вважає перевибори надто затратними для міста.

 

 

-1 thoughts on “Чи хочуть тернополяни перевиборів міської ради: результати опитування

  • 14:51 | 26.06.2017 о 14:51
    Permalink

    В 2018 році можливо буде створена Тернопільська об*єднана громада на базі м. Тернополя та навколішніх сіл і тому позачергові вибори до теперішньої міської ради НЕАКТУЛЬНІ та НЕМОЖЛИВІ. Будуть нові вибори депутатів до нової громади…

Коментарі вимкнені.