Чи справляють тернопільські комунальники із першим снігом?

Комунальні підприємства Тернополя працюють у посиленому режимі, щоб очистити вулиці міста від снігу та забезпечити комфортне пересування жителів. За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, із 7 грудня на тернопільських вулицях працювало вісім піскорозкидачів та три одиниці малої техніки для посипки тротуарів. На даний момент здійснюється ручне підсипання прибудинкових територій двірниками.

«Цієї ночі, відповідно до графіків, були насамперед посипані магістральні вулиці, а потім – інші дороги, – розповідає інженер відділу технагляду Ярослав Дригуш. – Близько першої години ночі виникла проблема на дорогах масивів Кутківці-Пронятин, де, за словами водіїв, були слизькими підйоми. Однак ще вночі комунальники цю проблему усунули».

За словами представників управління ЖКГ, прибудинкові території обслуговуються двірниками. Щодо посипання тротуарів, то найбільші труднощі виникають на старій базальтовій бруківці, адже там малоефективними є і шлак, і сіль. Відтак тернополяни при пересуванні даним мощенням мають бути особливо уважними.

«Нагадуємо тернополянам, що посипання тротуарів здійснюється двома смугами, які охоплюють територію завширшки приблизно один метр, – розповідає Олег Соколовський. – Не раціонально посипати тротуар на всю ширину, оскільки тоді посипальний матеріал перетворюється у болото. Тому радимо тернополянам зважати на те, яка частина тротуару посипана».

Коментарі вимкнені.