Чи захистить знову тернопільський мер Сергій Надал свою людину від криміналу?

Чи стане на захист свого однопартійця Сергій Надал?

У Тернополі директорку коледжу, депутата міської ради від партії “Свобода” Марію Баб’юк звинувачують у використанні фальшивого диплома кандидата фізико-математичних наук.   Цим дипломом керівник навчального закладу користується ще з 1999 року. Наразі пані Марія представила слідству лише ксерокопію диплома, зсилаючись на те, що не пам’ятає, куди подівся оригінал. Триває досудове розслідування.

До слова про подію найпершим у мережі Фейсбук написав Сергій Сінкевич:

  • Скандально-одіозна директорка тернопільського Галицького коледжу імені Чорновола (В’ячеслав перевертається в могилі…) логічно потрапила в черговий шахрайський трафунок. Депутата від “справедливої” “Свободи” Марію Баб’юк упіймали на використанні фальшивого диплому кандидата наук. Купила. Бо, виявляється, користується цією “корочкою” аж з 1999-го року… Зараз слідчі якраз і рахують – скільки державного бабла, як кандидатську доплату, вона скосила….

Згодом чоловік опублікував документ, згідно якого, про кандидата наук у Міністерстві освіти навіть не чули.

  • Друзі, дякую за підтримку. Щоб Вас не “підставити” – поки що можу опублікувати лише один документ. Інші – чекають на підтвердження. Це “свіжа -2017” – відповідь одного з поважних керівників Міністерства освіти пана Шевцова … Здогадуєтесь, про що йдеться? Про “кандидата наук” Марію Баб’юк – в міністерстві навіть не чули, – пише він.

Нагадаємо, у 2012 році Марію Баб’юк звинувачували ледь у работоргівлі. А саме у тому, що вона налагодила практику відправлення своїх студентів на практику у Болгарію. Там у них невідомий чоловік забирав паспорти і за виконані роботи нічого не платив. Молодь обходилася лише харчуванням. До того ж, направлені у Болгарію мали сплатити по 140 євро за візу. Хоча у посольстві цей папірець видається безкоштовно. Після розголошення справа затихла.

Також зауважимо, що Марія Баб’юк є людиною тернопільського мера, який прикладає всіх зусиль, щоб витягнути потрібних людей з багна. Показовим прикладом є справа екс-заступника міського голови Володимира Камінського, який відбувся мізерним штрафом за взяття хабара у розмірі понад 200 тисяч гривень.

 Ще про справи Марію Баб’юк:

Коментарі вимкнені.