Чиїм інтересам служить тернопільська поліція?

 Вже декілька років обласне і міське управління Національної поліції в Тернопільської області розслідує близько 20-ти кримінальних проваджень по земельних аферах чиновників Тернопільської міської ради. Про це у мережі Фейсбук пише активіст “Вільних людей”  Іван Ковалик.  

Результат – жодна справа не направлена до суду!

Тим часом активні тернополяни намагаються зберегти місто від тотальної забудови, яка почала поглинати парки та зелені зони нашого міста.

Результат – поліція під керівництвом Гаврилюка Сергія – члена Виконавчого Комітету Тернопільської міської ради – намагається притягнути до відповідальності учасників протесту за збереження Тернополя від корумпованих чиновників міської влади, – каже активіст.

Довідка:

ЗУ Про Національну поліцію України

Стаття 1. Національна поліція України
1. Національна поліція України (далі – поліція) – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

  • Щось ніяк не можу зрозуміти чиїм інтересам служить НАША поліція?! – запитує Іван Ковалик.

За словами юриста Олени Степанової, повістка, яка була надана одному з активістів, свідчить про повну невідповідність посаді або й перевищення старшим слідчим поліції Довганьом.

  •  Я звісно розумію, що бракує кадрів, але ж то не означає що будь кого треба брати, аби дзюру закрити, – так коментує юрист дану подію.

-1 thoughts on “Чиїм інтересам служить тернопільська поліція?

  • 11:11 | 10.05.2018 о 11:11
    Permalink

    Не заважайте поважним дядям та тьотям в вишиванках і на джипах молотити лаве, нищота !!!

Коментарі вимкнені.