ДАІшник на Тернопільщині вразив креативом

Нещодавно у прес-службі прокуратури області повідомили: згаданого працівника ДАІ засудили за підроблення протоколів про адмінправопорушення та звільнили з органів внутрішніх справ. Прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно інспектора ВДАІ МГБ УМВС України в області за фактом зловживання службовим становищем та підроблення документів.

Інспектор ДАІ, щоб покращити показники у роботі, вдався до фальсифікацій протоколів про адміністративні правопорушення за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та без відповідних документів. Окрім того, правоохоронець зазначав у протоколах свідками вчинених правопорушень жителів Підгаєцького району, які насправді нічого про них не знали і не були присутні при складанні процесуальних документів.

Зимового вечора інспектор ДАІ побачив на вулиці нетверезого пішохода. Знаючи, що у цього місцевого чоловіка є легківка «Опель-Кадет», даішник мрійливо фантазував: якби ж то чолов’яга пересувався не на двох, а був за кермом…

І тут же взявся втілювати свою божевільну мрію. Пішохід і не збагнув, з якої причини до нього вчепився даішник. А останній наполягав їхати у лікарню. Їхати, то їхати… Тим більше, що даішник віз своєю машиною.

У Підгаєцькій ЦРКЛ пішохода оглянули на предмет сп’яніння і підтвердили: чоловік нетверезий. Маючи на руках лікарський висновок, даішник відразу склав протокол про адміністративне правопорушення, видавши пішохода за водія. Це лише один епізод із злочинної діяльності даішника.

Вироком Підгаєцького районного суду обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі з випробуванням на строк 1 рік 6 місяців, його також позбавлено спеціального звання – «лейтенант міліції».

Свобода

 

-1 thoughts on “ДАІшник на Тернопільщині вразив креативом

  • 11:02 | 16.12.2013 о 11:02
    Permalink

    Про що говорити, Бережанські міліціонери також таке вміють зробити… на одного Божиківця також було складено такий протокол – але на їх прикрість виявилося що він взагалі не має транспортного засобу))) Потім уладнували справу щоб він мовчав і нікуди не звертався.

  • 15:50 | 16.12.2013 о 15:50
    Permalink

    і в Козові під час жомової операції ДАї -подібний випадок теж був…

Коментарі вимкнені.