Даєш популізм! Сергію Надалу мало влади і він скорочує кількість депутатів?

У п’ятницю, 28 листопада, на засіданні сесії народні обранці Тернополя будуть першим питанням будуть розглядати проект рішення авторства Сергія Надала «Про загальний склад Тернопільської міської ради VII скликання».

Ним міський очільник пропонує скоротити чисельність депутатів Тернопільської міської ради наступного скликання з 60-ти до 40-ка.

На перший погляд, може видатись, що це розумне та потрібне рішення. Адже, на думку багатьох, для невеличкого обласного центру достатньо і меншої кількості депутатів. Навіщо стільки дармоїдів?!

Однак, насправді причина в іншому. Сергій Віталійович не покидає надії балотуватись на наступний термін і у разі обрання мріє мати меншу кількість депутатів лише з метою полегшення адміністративного контролю. Адже у новому скликанні він вже не мав би власної однопартійної, а при великій кількості депутатів вибудувати дисципліновану команду кнопкодавів буде вкрай складно.

Нагадаємо для читачів, що депутати місцевих рад не одержують заробітної плати і тому для бюджету немає різниці якою є кількість депутатів. Окрім того, при зменшенні кількості депутатів кількість виборців на кожного з них збільшується, що у свою чергу може вплинути на якість зв’язку депутата з виборцями та відпитись на якості його роботи.

-1 thoughts on “Даєш популізм! Сергію Надалу мало влади і він скорочує кількість депутатів?

  • 09:42 | 27.11.2014 о 09:42
    Permalink

    Світова практиа показує, що в таких містах як Тернопіль може бути взагалі 15-20 депутатів! Тому не треба ля-ля! Рішення однозначно розумне.

  • 07:15 | 28.11.2014 о 07:15
    Permalink

    Користі від депутатів ніякої. кожен з них має свою роботу і депутатству не приділяє стільки часу, скільки треба. Подивіться на те, як вони ходять на комісії і на сесії. Буде їх менше – буде більший порядок і відповідальність!

Коментарі вимкнені.