Де Степан Барна контролював якість даху?


Керманич Тернопільщини разом з головою райдержадміністрації Ігорем Яворським, народним депутатом Верховної Ради України Тарасом Юриком, начальником відділу освіти РДА Іваном Завербним, головою районної ради Богданом Максимівим та міським головою Русланом Максимівим завітали до дитячого садочка №1. Адже напередодні Нового року, вихованці та працівники закладу отримали від влади незвичайний подарунок – новий шатровий дах над приміщенням. Реконструкцію даху здійснено за сприяння обласного, районного та місцевого керівництва. Роботи провели працівники ПП «Шапулів гай», керівником якого є Микола Лобур.
«Ніхто не вірив в те, що ми зможемо це зробити, – звернувся до присутніх в залі Степан Степанович, – Завдяки спільним зусиллям влади, батьків , керівництва і працівників садочка, сьогодні ми маємо результат. Дякую вам усім за зроблену добру справу. Тепер ми сміливо можемо сказати, що мрії збуваються, коли над їх здійсненням працюють, об’єднавшись в єдину команду. Вітаю всіх вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Маю надію, що в 2016 році ми з вами звершимо ще багато добрих і корисних справ!». Окрім теплих слів, вихованці садочка отримали подарунок з рук керівника області
Голова райдержадміністрації Ігор Яворський, привітавши діток та їх вихователів з Новим Роком і Різдвом, подякував усім, хто своєю працею долучився до такої важливої і потрібної справи. «Тільки разом, тільки спільно ми можемо мрії перетворити у дійсність. Тож зичу всім нових звершень та успіхів!», додав Ігор Богданович.
Боже благословення уділив присутнім на урочистостях о. Віталій Вовк. Священик освятив приміщення дитячого садочка.
Для гостей вихованці садочка підготували святковий концерт.

Коментарі вимкнені.