Де у Тернополі безкоштовні адвокати?

Де у Тернополі безкоштовні адвокати? 

Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав свою роботу ще у липні 2015 року. Соціально незахищеним категоріям громадян у цьому центрі безкоштовно надаються послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також якщо вони є свідками чи потерпілими у кримінальних впровадженнях.

За півроку у міському центрі за отриманням безоплатної правової допомоги звернулися 274 особи, з яких 202 особи отримали роз’яснення та консультації, а 72 – призначено адвокатів.
Діяльність місцевого центру поширюється на територію Бережанського, Зборівського, Козівського, Підволочиського, Підгаєцького, Теребовлянського, Тернопільського районів та міста Тернопіль.

Отримати безоплатну правову допомогу мають право:

  • малозабезпечені особи;
  • інваліди;
  • учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих);
  • діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї;
  • особи, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»;
  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи;
  • особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;
  • особи, реабілітовані відповідно до законодавства України.

Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Шпитальна,7 Контактний телефон (0352) 52-15-20, 52-15-26. Прийом громадян проводиться з понеділка по п’ятницю з 9.00 – 18.00 год.

До слова, з 1 липня 2016 року в кожному районному центрі будуть утворені Бюро правової допомоги, в яких кожен зможе скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу – правову інформацію та консультації. Соціально незахищені громадяни тут же матимуть доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді.

Де у Тернополі безкоштовні адвокати?

Коментарі вимкнені.