Де у Тернополі можна отримати по голові

Після снігових заметілей зима вже встигла прикрасити дахи будинків бурульками. Нещасних випадків через через них на Тернопільщині цього сезону ще не було, проте чекати на них не варто, кажуть комунальники. Свою роботу планують виконувати вчасно. Про це просять і балансоутримувачів будинків. Тернополянам радять бути обережними і оминати місця з бурульками, – передає TV-4.

Ледь встигло місто вирватись зі снігового полону, як над тернополянами нависла нова небезпека. Бурульки змушують людей дивитися не лише під ноги.

Не помітити деякі з бурульок просто неможливо. Хоч утворились недавно, подекуди вже встигли перерости у льодові брили.

Небезпечні місця щороку незмінні. Найбільше їх, кажуть комунальники, у центрі міста.

“Найбільш небезпечні місця – це центральна частина міста, тут найбільше завжди бурульок. Оскільки БАМ – пологоскатні бетонні конструкції, там не повинні формуватися бурульки такого розміру, як в центральній частині міста, оскільки тут зовнішнє відведення. І скатні покрівлі, тут більше 45 градусів, відповідно, тут більше формується бурульок”, – пояснила заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради Ганна Муца.

У перші зимові дні всі сили комунальники спрямували на боротьбу зі снігом. Тепер планують взятись і за бурульки. Тернополяни вже про це і просять, і скаржаться. Проте за приватні будинки відповідають їх мешканці, за багатоквартирні – структура, що їх обслуговує чи ОСББ. І хоча нещасних випадків через бурульки цьогоріч не було, зволікати не варто.

“Хочеться попросити тернополян не чекати, поки бурулька досягне великих розмірів. Якщо бачать, що вони формуються, – це вже проблема з обслуговуючим підприємством або з зовнішнім водовідведенням. Тоді нехай телефонують за номером 52-52-18 у відділ житлового господарства або 52-58-48 в приймальню управління ЖКГ. І так само 1580 ми приймаємо”, – каже Ганна Муца.

Коментарі вимкнені.