Скоро у Тернополі зі сміттям все буде “Ок!”

Владислава Каськіва через конфлікт з LNG-терміналом можуть призначити губернатором рідної для нього Тернопільській області.

Про це LB.ua повідомило джерело в Партії регіонів.

Як відомо, наприкінці листопада Україна почала будівництво LNG-терміналу. У цей же день нібито було підписано рамкову угоду про співпрацю з Gas Natural, яка повинна була очолити консорціум інвесторів будівництва. Однак у самій компанії заявили, що нічого з Україною не підписували.

Варто пригадати, що ледь не одразу після того, як Сергій Надал став міським головою Тернополя, він повідомляв, що Тернопіль потрапив до трійки міст України, у яких буде впроваджуватися програма «Чисте місто», що передбачає міжнародне кредитування будівництва сміттєпереробних заводів. За словами мера, в рамках програми місту мали виділити 24 мільйони гривень.

Хоча ще коли в Тернополі керував Роман Заставний, запевняння розпочати будівництво згаданого заводу озвучувалися вже тоді. Вперше про них заговорили, колиі в місті виникла «сміттєва криза» через закриття Малашівецького полігону.. Тоді Владислав Каськів заявляв і обіцяв будівництво заводу голові ОДА Чижмарю та меру Заставному.

Нині чинний мер Тернополя Надал також неодноразово розповідав про свої зустрічі в столиці з паном Каськовим, які мали мати переспетиву, – пише Тернопільський Тиждень.

Коментарі вимкнені.