Декани факультетів і директори інститутів ТНЕУ підкорили найвищу вершину України

1476036295_img_5428Нещодавно освітянська спільнота України відзначала професійне свято. День працівників освіти є святом коли лунають вітання на адресу вчителів, викладачів, наставників, які виховують у молодого покоління жагу до знань, патріотизм, відданість рідному народу. Щороку освітяни Тернопільського національного економічного університету стараються зустріти цей день оригінально та цікаво. Не став винятком і цей рік.

Напередодні Дня працівників освіти декани факультетів і директори інститутів ТНЕУ вирушили у Карпати, щоб підкорити найвищу точку України. Сходження на Говерлу колеги також присвятили відзначенню 50-річного ювілею Тернопільського національного економічного університету.

Свій шлях освітяни розпочали з спортивної бази “Заросляк”. Вибравши найкрутіший маршрут із трьох можливих, декани факультетів і директори інститутів ТНЕУ піднялися на вершину менше ніж за дві години і, як вони зазначають, встановили своєрідний рекорд України. Після цього на г. Говерла замайоріли Державний прапор країни, прапор Європейського Союзу та нашого вищого навчального закладу. Також на найвищу вершину Карпат наші освітяни піднялися з символікою присвяченою 50-річчю ТНЕУ.

На завершення колеги підняли на флагшток прапор вищого навчального закладу й заспівали гімн університету.

Коментарі вимкнені.