Депутата тернопільської облради притягнуто до адміністративної відповідальності

За несвоєчасне повідомлення НАЗК про суттєві зміни в майновому стані депутата Тернопільської обласної ради притягнуто до адміністративної відповідальності.
Встановлено, що одним з депутатів облради упродовж 2017-2018 років придбано 2 автомобілі «TOYOTA RAV4» та «RENAULT MASTER» вартістю 948 та 149 тис грн. відповідно, та продано автомобіль «NISSAN QASHQAI» вартістю 150 тис гривень. Проте, в порушення ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані повідомлено ним несвоєчасно стосовно придбання двох автомобілів, та не повідомлено взагалі про відчуження «NISSAN QASHQAI».
За результатами розгляду трьох протоколів, одним з районних судів винесено постанову про притягнення депутата до відповідальності за скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.