Дерибан парків Тернополя продовжується: на місці спортивного майданчику з’явиться приватний тенісний корт та ресторан

Вчора, 1 жовтня, читачі повідомили «Погляд» про захоплення будівельниками спортивного майданчику у парку Національного відродження.
На цьому майданчику спортом займалась не тільки молодь, але й люди похилого віку. Як розповідає «Погляду» пан Ігор, місце, яке належало тернополянам, віддадуть тепер у приватні руки.
За словами чоловіка на майданчик «заслали» будівельну техніку, яка почала виривати забетоновані конструкції з асфальту. Щоб оборонити майданчик тернополяни вдались до протистояння і навіть побивали скло в транспорті, після чого руйнування припинилось. Згодом людям показали документ, який засвідчує законність втручання.
Як нам стало відомо, міська рада віддали цю ділянку в оренду на 25 років. Там має з’явитись закритий тенісний корт і, звичайно, ресторан.
Тернополян турбує, що їм тепер не буде де займатись спортом, а дітям, де подітись у вільний час. Адже у парках Тернополя не так й багато залишилось вільних місць. Тому вони не будуть здаватись. Активісти вже направили інформаційний запит до міської ради щодо надання землі в оренду. І, якщо буде потрібно, підуть далі та подадуть заяви і до прокуратури.

«Є конфліктна ситуація і громада має право відстоювати свої інтереси. Якщо прокуратура прийме таке рішення, ми зі свого боку будемо вносити зміни у рішення виконкому», – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Зараз і громада, і влада чекають на висновки прокуратури. Тоді й стане відомо, чи з’являться на місці спортивного майданчика три тенісні корти.

Нагадаємо, що також вже більше року у Парку Національного відродження люди боронять більше гектара паркової землі та майже сотню дерев від зазіхань будівельників.

-1 thoughts on “Дерибан парків Тернополя продовжується: на місці спортивного майданчику з’явиться приватний тенісний корт та ресторан

  • 09:42 | 2.10.2013 о 09:42
    Permalink

    А звідки інформація про “ресторан”? Це фантазія журналістів чи спортсметів похилого віку? 🙂

  • 16:07 | 9.01.2014 о 16:07
    Permalink

    Запрошуємо тебе приєднатися до громадського проекту з реконструкції муніципального тенісного корту, який знаходиться в парку Топільче(гідропарк). http://tennis.kotelnia.allalla.com

Коментарі вимкнені.