Дівчинка з Тернополя Антоніна Закорчемна працює над проектом, який зможе змінити життя мільйонам людей

Світлина від Ukraine Global Scholars.

Найбільше всього надихають історії успіху фіналістів та фіналісток проекту Ukraine Global Scholars.

Сьогодні поділимося історією від Артема Лаптіва та Антоніни Закорчемної з Тернополя:

“Вже за місяць, ми з Тонею будемо летіти до Арізони для того, щоб представити штат Мейн та Україну на Міжнародних Змаганнях Науки та Інженерії (Intel ISEF). Ось трошки про наш проект:

– eTouch Project: Розробка Доступної Електронної Книги та Цифрової Хмарної Бібліотеки для Незрячих

– Ми почали цей проект ще минулого року з нашими дуже крутими друзями із України. Вдома, такі гострі соціальні проблеми, як фінансова недоступність літературності та навчання для незрячих, є особливо чутливими. А тут, у Фрайбурзі, є неймовірна допомога та мотивація від академії, вчителів та від Ukraine Global Scholars з усіма їх супер-успішними аламні, для того, щоб проект реалізувати.

– Ідея проекту: розробити дешеву та ефективну заміну дорогим пйевзо-керамічним елементам, що рухають сотні механічних точок на змінній лінійці Брайля на приладі. А також, створити доступний мобільний додаток, що використовує Google Assistant і цифрову хмарну бібліотку для пошуку літератури для читання.

– Наразі, наша ціль – це довести наш прототип до стадії, в котрій він зможе переконати ключових гравців індустрії технологій для незрячих у наявності набагато більш доступних альтернатив. Таким чином, можливо, дуже скоро багато мільйонів людей зможуть отримати нові круті можливості у житті 🙂

Нагадаємо, тернополянка Антоніна Закорчемна увійшла у десятку найталановитіших учнів України та виграла грант на навчання в одній з найпрестижніших шкіл Америки.

 

Коментарі вимкнені.