Допоможіть врятувати юне життя

Тернопільська районна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до керівників підприємств, установ, організацій, священнослужителів усіх релігійних конфесій, усіх громадян доброї волі, кому не байдужі людський біль та страждання зважити на прохання мами дванадцятирічного сина Артура Юрійовича Сукача, учня шостого класу Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Діагноз: підгострий склерозуючий кореневий панлейкоенцефаліт. Генерелізовані міоклонії, спастичний тетрапарез, розпад психіки та мовлення.
На цей час Артурчик знаходиться в обласній дитячій лікарні у відділенні інтенсивної терапії. Дитина не може бачити голубизни неба, райдужних відблисків сонячного проміння, усміхнутися рідним, вимовити таке чарівне слово мама. Один день перебування в лікарні батькам обходиться більше, як 3000 грн.
Дорогі краяни! Спільними силами підтримаємо сім’ю, яку спіткало важке горе, не даймо зів’янути молодому життю, спільними силами втримаймо його зірочку на небосхилах, проявімо свою ДОБРОЧИННІСТЬ, внесемо жертовний внесок, хто скільки може, у струмочок фінансового забезпечення на придбання ліків, врятовуючи життя Артура Сукача.
Кошти просимо перерахувати на рахунок:
Тернопільська РОТЧХ України
ВАТ “Ощадбанк”
р/р 26007300287536
код: 24628648
МФО: 338545
Призначення платежу:
“На лікування Сукача Артура
Юрійовича”.

Коментарі вимкнені.