Ексклюзивний проект дійшов і до тернопільської школи №28

Кльово-кольорово пройшов урок Тарілки здорового харчування у 5-Г класі Тернопільської ЗОШ №28.
Спочатку несміливо, але згодом жвавіше й активніше, учні міркували разом з ведучими про роль їжі у нашому житті.

Смакові вподобання класу досить різноманітні. Серед улюблених страв – овочеві салати, суші, вареники та картопля з м’ясом.
До смаку їм “прийшлись” і наші плюшеві друзі – Соковита Морква 🥕 та Пекучий Часничок 🌰, з якими після уроку утворилась черга до фотографії.

Нагадаємо, минулого року у Тернополі стартувала регіональна ініціатива Всеукраїнського освітнього проекту «Здорове харчування для дітей», що присвячена Тарілці здорового харчування. В ході проекту планується охопити усі загальноосвітні школи міста.

Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів із засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя. Матеріали проекту узгоджені та рекомендовані до використання Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

Довідка про проект «Здорове харчування для дітей»:

  • «Здорове харчування для дітей» – це ексклюзивний проект, розроблений ініціативною групою фахівців, для дітей від 6 до 14 років.
  • Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів з засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя.
  • Особливість програми в тому, що вона робить акцент на всесвітньо визнаних підходах до здорового харчування, і знайомить з ними школярів у інтерактивній та ігровій формі.
  • Програму рекомендовано до проведення Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.
  • При розробці програми також використано рекомендації Національної служби охорони здоров’я (NHS, Велика Британія), MyPlate (США).
  • Теми заходів, які планується проводити протягом 2018-2019 років: «Тарілка здорового харчування», «Веселка на тарілці», «Дуже солодкий урок», «Світлофор на кухні» та інші.

Коментарі вимкнені.