У справі жорстокого вбивства в Бучачі тернопільський суд поставив крапку

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги обвинуваченого Андрія П., захисника обвинуваченого Михайла Ф. на вирок Бучацького районного суду Тернопільської області від 12 липня 2018 року, – повідомляє прес-служба Тернопільського апеляційного суду.

Цим вироком Михайла Ф. та Андрія П. визнано винними у вчинені злочину. Проте Михайла Ф. визнано винним  порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Як встановлено судом, 13 червня 2011 року під ранок обвинувачені на території АЗС у місті Бучач нанесли потерпілому Андрію Ю. тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Після цього Михайло Ф., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, сів за кермо “Мерседеса — Benz-609 D” та, керуючи транспортним засобом, виїхав з території АЗС на вул. Галицьку. У цей час потерпілий підбіг до автомобіля зі сторони водія та схопився руками за виступаючи частини. Незважаючи на створену небезпеку, Михайло Ф. продовжив рухатись. Не зупинився він навіть коли потерпілий впав на проїжджу частину, відтак “Мерседес” заднім колесом переїхав через потерпілого, спричинивши його смерть.

В апеляційній скарзі обвинувачений Андрій П. просив визнати його невинуватим та повністю виправдати. Захисник обвинуваченого Михайла Ф. просив вирок скасувати, а справу направити на новий розгляд у суд першої інстанції.

Заслухавши суддю доповідача, пояснення обвинувачених та їх захисників, потерпілих, їх представника та прокурора, дослідивши матеріали кримінального провадження та обговоривши доводи апеляційних скарг, колегія прийшла до висновку, що суд першої інстанції виніс законне та обґрунтоване рішення, тому апеляції обвинуваченого Андрія П. та захисника Михайла Ф. слід залишити без задоволення, а вирок суду першої інстанції — без змін.

Коментарі вимкнені.