Електронну книгу чи стипендію в Німеччині тернополяни можуть виграти, створивши найкращий плакат

У Тернополі стартувала перша фаза конкурсу плакатів «Відкрий Німеччину у твоїй бібліотеці!». Роблять це для того, аби рекламувати німецькомовні фонди в бібліотеках України.

Також планується, що плакати зацікавлять читачів, які мають інтерес до Німеччини та німецької мови використовувати німецькомовні фонди бібліотек.  Національний переможець конкурсу отримає двотижневу мовну стипендію в Ґете-Інституті в Німеччині. Двоє інших переможців – електронні книги.

До речі, мову плакату автор може обрати на свій розсуд.

Хто може брати участь? Усі, кому виповнилося 18 років
Формат плакату: А3
Творче оформлення: на розсуд автора – можна майструвати, малювати, клеїти!

Остання дата подачі робіт 1 березня 2013 року. Засідання журі та визначення локальних переможців – до 21 березня 2013 року.

Призи: Всі учасники конкурсу отримують дипломи, а три найкращі роботи – заохочувальні призи від Ґете-Інституту. У квітні відбудеться нагородження переможця національного конкурсу. Він отримає 2-тижневу мовну стипендію до Ґете-Інституту в Німеччині. Учасники, що займуть 2-ге та 3-тє місця отримають електронні книги.

Куди приносити плакати? Тернопільська обласна бібліотека для молоді, вул.Д.Нечая,29 (Новий Світ), Тел.: (0352) 25-97-15, Моб.: 096-610-60-48

Коментарі вимкнені.