Фан-зона Тенополя: комфорт, безпека, розваги на різні смаки

«Фан-зона Тернопіль 2012» готова приймати відвідувачів. Про це розповів керуючий проектом Віталій Мариновський. Місцем розміщення є територія центрального міського стадіону. Мета проекту створення фан-зони – залучення мешканців міста та гостей до вболівальницького процесу та популяризація спорту серед молоді. Відвідувачі будуть мати змогу не лише переглянути усі футбольні матчі Євро 2012, але й відпочити. На площі перед стадіоном будуть розміщенні зони харчування та торгівлі. Окремо виділене місце для виставок. Проводитиметься також шоу-програма за участі гуртів ТНМК, «Друга ріка», танцювальних колективів, спортсменів.

Фан-зона розрахована на 5-10 тис. глядачів. Футбольні матчі будуть транслюватися на трьох світлодіодних екранах, починаючи з 18 год. Глядачі зможуть вибрати криті або відкриті місця. Організатори подбали про комфорт та безпеку відвідувачів. Передбачено парковки для автомобілів на 200 паркомісць. На території фан-зони будуть працювати санітарно-технічні зони, пункти медичної допомоги та зони контролю безпеки. Іноземні туристи зможуть почувати себе впевнено, обіцяє В.Мариновський. Персонал володітиме англійською мовою. Його кількість – 50 чоловік, не враховуючи волонтерів та охоронців. Щодо головної вади стадіону, громадських туалетів, організатори зазначили, що її виправлено, і то не на місяць, на роки.

В рамках програми до Євро-2012 в Тернополі будуть проведені соціальні проекти в дитячих будинках, домах перестарілих та серед інвалідів. Для сімейного відпочинку на стадіоні встановлені ігрові майданчики з атракціонами. З 10.00 по 18.00 можна відвідати різноманітні дитячі та сімейні розважальні програми. Для дітей вхід безкоштовний. А от для дорослих ціна квитка від 10 до 30 гривень. Найдорожчі квитки будуть у віп-зону. Як зазначив директор КП «Тернопільський міський стадіон» Ярослав Колісник, в порівнянні з іншими містами в Тернополі ціни доступні для всіх жителів. Придбати квитки можна на 5 зупинках громадського транспорту у різних мікрорайонах.

–  У тому, що тернопільський стадіон готовий до проведення програми, можна пересвідчитись на власні очі. Іншим містам, таким, як Рівне, Житомир, Івано-Франківськ можна поспівчувати. Умови там набагато гірші. Ми отримали листа від М.Лубківського, керівника МОК «Євро-2012 Україна», з подякою за підготовку стадіону. Жаль, що нас не відвідають футбольні команди. Відвідувачі фан-зони зможуть відчути себе справжніми європейцями. А Тернопіль проведенням цього проекту покаже, що дійсно вартий звання спортивного міста.

 

Програма проекту:

10.00 – 18.00 – дитячі та сімейні розважальні програми;

18.00 – 18.45 – шоу програма та розіграші призів;

19.00 – 21.00 – трансляція матчу фінальної частини Євро-2012;

21.00 – 21.30 – шоу програма та розіграші призів;

21.45 – 23.45 – трансляція матчу фінальної частини Євро -2012.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті stadion.te.ua

Коментарі вимкнені.