Фантастичний чемпіонат у Тернополі – вдруге після чвертьстолітньої паузи

Президент національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук вважає найзнаковішою подією цього сезону в Україні повернення до Тернополя Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в класі Formula 500. Спортивне свято відбудеться 25-26 серпня на Набережній Тернопільського ставу.

Тернопіль уже має певний досвід проведення таких змагань. Минулого року після 25-річної перерви на плеса Тернопільського ставу повернулась першість Європи з водно-моторного спорту. Набережна міста найкращим чином підходить для проведення таких змагань, переконані організатори і міський голова Тернополя, повідомляє телеканал TV-4.

«Цього року ми плануємо здійснити певну реконструкцію набережної тернопільського ставу для того, щоб, я так розумію для чемпіонату світу мають бути дещо інші організаційні вимоги. Ми отримали пропозицію федерації щодо удосконалення набережної і поки прийде змагання ми маєм встигнути зробити всі приготування. Цьогорічні змагання пройдуть на рівні ще вищому, ніж у попередній рік», – повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Міжнародний водно-моторний союз, федерація водно-моторного спорту України, фахівці, які спостерігали за перебігом змагань, в тому числі міжнародні експерти дали найвищу оцінку, а в дужках написав “фантастично”, а міський голова Тернополя отримав кубок за кращу подію року 2011 року», – додав  президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук.

Першість світу з водно-моторного спорту відбудеться у Тернополі 25-26 серпня цього року.

Коментарі вимкнені.